Зник китайський журналіст, який висвітлював тему коронавірусу


Зник журналіст Чен Ціуші, який висвітлював тему коронавірусу в Китаї. Про це повідомив Комітет захисту журналістів.

Об этом сообщает Роспрес

Відомо, що журналіст приїхав в Ухань з Пекіну 24 січня для зйомки сюжетів про новий вид коронавірусу COVID-19. Ціуші розповідав, що місцевим лікарням бракує ресурсів для того, щоб впоратися з великою кількістю пацієнтів.

Востаннє журналіст спілкувався з рідними 6 лютого, коли заявив про плани зняти сюжет про нову лікарню в Ухані.

Наразі Комітет захисту журналістів направив звернення до місцевої влади з проханням повідомити, чи утримують вони Чен Ціуші.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров’я.

Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.

Влада КНР запровадила жорсткий карантин в Ухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю припинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов’язану з небезпечним захворюванням.

Докладніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kitayskiy-zhurnalist-yakiy-visvitlyuvav-koronavirus-znik-338575_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя